با توجه به این که ژئوپارسیان تنها تولیدکننده این محصول در ایران است، شرکت‌ها و فروشندگان دیگر نیز محصول این شرکت را به فروش می‌رسانند، لذا برای خرید بدون واسطه با کارشناسان شرکت ما مشورت کنید.

جهت مشاوره در خصوص خرید ژئوگرید یا استعلام قیمت با ما تماس بگیرد

ژئوپارسیان تنها تولیدکننده ژئوگریدهای خاکی و آسفالتی تک سویه و دو سویه در خاورمیانه و ایران

ژئوگرید یک محصول ژئوسنتتیکی است که از الیاف پلی استر یا الیاف شیشه با مقاومت کششی بالا و کرنش پایین با پوشش پلاستیزول PVC و یا پلیمر آسفالتی ساخته شده است و در پروژه‌های عمرانی مختلفی از جمله ساخت دیوار حائل، شیروانی‌ها، کوله پل‌ها، تقویت بستر‌های سست، تقویت آسفالت و غیره کاربرد دارد.

راهنمای خرید ژئوگرید و یا استعلام قیمت ژئوگرید در صورتی که پروژه توسط مهندسین ذیصلاح طراحی شده باشد

در صورتی که پروژه عمرانی شما، چه دیوار حائل باشد، چه نیاز به تعریض جاده باشد و یا پروژه تقویت بستر، توسط مهندسین ذیصلاح طراحی شده باشد و مشخصات فنی ژئوگرید مورد نیاز از قبیل تک سویه و یا دو سویه بودن، میزان مقاومت کششی آن، ژئوگرید خاکی و یا آسفالتی بودن، متراژ مورد نیاز و سایر عوامل معین باشد به بخش فروش ارجاع داده خواهید. در این حالت بهتر است درخواست استعلام قیمت و یا خرید ژئوگرید خاکی و یا آسفالتی خود را به صورت کتبی در سربرگ شرکت برای ژئوپارسیان ارسال بفرمایید (از طریق فکس و یا ایمیل) تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به بررسی و پاسخ اقدام نمایند.

بسته به طراحی و نیاز پروژه، گریدهای مختلف به سفارش مشتری قابل تولید هستند.

تقویت بستر راه، جمهوری آذربایجان - باکو

استعلام قیمت ژئوگرید یا خرید آن در صورتی که پروژه طراحی نشده باشد

در صورتی که پروژه توسط شرکت مهندسین مشاور طراحی نشده باشد، پس از تماس با کارشناسان شرکت، به بخش فنی مهندسی ارجاع خواهید شد. تیم فنی مهندسی ژئوپارسیان در خصوص پروژه شما سؤالاتی خواهند نمود و در نهایت بهترین راه حل برای پروژه شما را پیشنهاد خواهند داد.

عوامل مؤثر بر قیمت ژئوگرید

تک سویه یا دوسویه بودن ژئوگرید

طبیعتاً ژئوگرید‌های دو سویه به دلیل قابلیت دوطرفه بودن انتقال نیرو، قیمت بالاتری نسبت به ژئوگرید‌های تک سویه دارند، پس باید متناسب با نوع پروژه نسبت به خرید ژئوگرید اقدام نمایید. ژئوگرید‌های تک سویه بیشتر در ساخت دیوار‌های حائل، شیروانی‌ها و کوله پل‌ها کاربرد دارد. از طرف دیگر ژئوگرید‌های دوسویه در تقویت بستر راه‌ها و راه آهن کاربرد بیشتری دارند.

متراژ مورد نیاز ژئوگرید و تأثیر روی قیمت

با توجه به شرایط مختلف از قبیل حمل و نقل، نیروی انسانی و غیره، با افزایش متراژ امکان کاهش جزئی هزینه‌ها و در نتیجه قیمت نهایی ژئوگرید وجود دارد.

خرید انواع ژئوگرید مورد نیاز پروژه: خاکی یا آسفالتی و تأثیر آن روی قیمت

با توجه به کارکرد‌های مختلف انواع ژئوگرید‌ها از جمله ژئوگرید خاکی و یا آسفالتی، قیمت‌ها متفاوت خواهند بود. ژئوگرید‌های آسفالتی جهت تقویت روکش آسفالتی و افزایش طول عمر آن مورد استفاده قرار می‌گیرند و پوشش آن‌ها عمدتاً قیری است، لذا با توجه به تفاوت مواد اولیه آن با ژئوگرید خاکی، قیمت متفاوتی خواهند داشت.

اجرای ژئوتکستایل برای جدا کردن خاک مسلح از مصالح زهکش

جنس ژئوگرید

جنس الیاف ژئوگرید‌ها و جنس پوشش آن‌ها نیز بر روی قیمت آن‌ها مؤثر است. جنس الیاف ژئوگرید‌های خاکی از نوع پلی استر و جنس الیاف ژئوگرید‌های آسفالتی از نوع الیاف شیشه است. نوع پوشش نیز در ژئوگرید‌های خاکی از نوع پلاستیزول PVC و در ژئوگرید‌های آسفالتی از نوع پلیمر آسفالتی می‌باشد که هر کدام قیمت متفاوتی دارند.

احتیاج به خدمات طراحی و نظارت

در صورت نیاز به خدمات طراحی، واحد فنی مهندسی ژئوپارسیان پروژه شما را با جدیدترین نرم‌افزار‌های روز دنیا طراحی کرده و متناسب با نوع کاربری پروژه، اقتصادی‌ترین روش و محصول مورد نیاز را به پیمانکاران، مشاوران و کارفرمایان پیشنهاد می‌دهند.

پس از شروع پروژه در صورت نیاز ناظری از طرف ژئوپارسیان به محل شرکت اعزام خواهد شد تا از صحت اجرای عملیات اطمینان حاصل کند.

در صورت احتیاج به خدمات طراحی و نظارت توسط شرکت ژئوپارسیان، هزینه تمام شده خرید ژئوگرید افزایش مختصری خواهد داشت.

نحوه پهن کردن و اجرای ژئوگرید

 

 

قیمت مواد اولیه خارجی یا وارداتی

با توجه به وارداتی بودن برخی از مواد اولیه خارجی این محصول، هزینه‌های واردات از قبیل گمرک، ارز، حمل و نقل، قیمت مواد اولیه و … نیز بر روی قیمت تأثیرگذار خواهد بود.

قیمت ژئوگرید

هزینه‌های تولید

هزینه‌های تولید از قبیل نیروی انسانی، هزینه تأمین انرژی برق، خرید، تعمیر و نگهداری ماشین‌آلات و … از دیگر عوامل مؤثر بر قیمت ژئوگرید می‌باشد.

نحوه پهن کردن و اجرای ژئوگرید

چرا خرید ژئوگرید از ژئوپارسیان

تمام ژئوگرید‌های داخل کشور ساخت شرکت ژئوپارسیان است، پس خرید از ژئوپارسیان در واقع خرید بدون واسطه این محصول است. ضمن این که خط تولید شرکت ژئوپارسیان از کشور آلمان خریداری شده است و محصولات این شرکت مطابق با بالاترین استاندارد‌های بین‌المللی بوده و دارای انواع گواهینامه بین‌المللی مدیریت، طراحی و تولید از TÜV NORD آلمان ISO 9001: 2008 و ISO 9001: 2015 می‌باشد. جهت دانلود کاتالوگ شرکت اینجا کلیک کنید.

بیش از 500 پروژه در کشور با همت تیم فنی و تولیدی ژئوپارسیان اجرا شده است، از جمله بلندترین دیوار حائل خاورمیانه به ارتفاع بیش از 40 متر که پنجمین دیوار حائل ساخته شده به دست بشر است. این شرکت علاوه بر صادرات ژئوگرید به کشور‌های منطقه، پروژه‌های مهمی را نیز در خارج از کشور طراحی و اجرا کرده است.

روند استعلام قیمت ژئوگرید

همانطور که پیشتر نیز ذکر شد جهت استعلام قیمت ژئوگرید و یا خرید این محصول باید درخواست خود را به صورت کتبی برای شرکت ژئوپارسیان ارسال بفرمایید. در درخواست خود حتماً باید نوع ژئوگرید درخواستی، متراژ و مشخصات فنی مورد نظر را به همراه مشخصات درخواست‌کننده و شماره تماس نیز ذکر بفرمایید.

دسته‌ها:
ژئوگرید آسفالتیژئوگرید خاکی

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید