تاریخچه

شرکت ژئوشبکه پارسیان از شرکت‌های مجموعه گروه قادی است که در سال 1385 با بهره‌مندی از مدیرانی با تجربه و توانمند، با تکیه بر دانش و تخصص مهندسان نساجی و عمران کشور، با هدف تولید محصولات ژئوسنتتیک مطابق با بالاترین استاندارد‌های جهانی در ایران تأسیس گردید.

ژئوپارسیان با بکارگیری ماشین‌آلات پیشرفته ساخت آلمان و انجام تحقیقات گسترده در سطح بین‌الملل توانست دانش فنی و تولید محصولات ژئوگرید و ژئوکامپوزیت مورد استفاده در پروژه‌های مختلف عمرانی نظیر دیوار‌های خاک مسلح، تقویت بستر راه، راه‌آهن، خطوط لوله و حفاظت از سواحل را با موفقیت در ایران بومی‌سازی نماید.

این مجموعه با تولید بیش از 40 محصول ژئوسنتتیک تا به امروز نقشی مهم در بسیاری از پروژه‌های زیربنایی داخل کشور و خارج ایران داشته است.

اخذ گواهینامه از سازمان تحقیقات صنعتی ایران و تأییدیه فنی از معتبرترین آزمایشگاه‌های ژئوسنتتیک جهان (Kiwa-TBU آلمان) و آزمایشگاه‌های معتبر داخلی از افتخارات ژئوپارسیان محسوب می‌شود. همچنین اخذ گواهینامه کیفیت ISO 9001:2008و 9001:2015 ISO در بخش‌های مدیریت، طراحی و تولید از مؤسسه TÜV Nord آلمان و اتریش و دریافت نشان صنعتگر نمونه در سال‌های 95،96،97،98و 99 و نشان شایسته ملی کیفیت، از دیگر دستاورد‌های مهم ژئوپارسیان در طی سال‌ها تلاش بی‌وقفه و هدفمند است.

شرکت ژئوشبکه پارسیان بعنوان اولین و تنها تولید‌کننده محصولات ژئوگرید و ژئوکامپوزیت در ایران و خاورمیانه، کلیه محصولات تولیدی خود را با برند ژئوپارسیان در بازار عرضه می‌کند.

بزرگترین تولید کننده ژئوگرید در ایران - ژئوپارسیان بزرگترین کارخانه تولید ژئوگرید و ژئوکامپوزیت در ایران - ژئوپارسیان بزرگترین کارخانه تولید ژئوگرید و ژئوکامپوزیت در ایران - ژئوپارسیان

ماموریت

 • تمرکز صرف بر تولید تخصصی محصولات ژئوسنتتیک
 • همراهی پروژه های عمرانی با محصولات ژئوسنتتیک و ارائه خدمات مشاوره فنی و مهندسی در بازارهایی بدون مرز

چشم انداز

 • دارای سرمایه­ های انسانی متخصص و پرانگیزه به عنوان مهم ترین پشتوانه در تولید محصول و ارائه خدمات فنی و مهندسی
 • مجهز به فناوری های روز دنیا، با تمرکز صرف بر تولید تخصصی محصولات ژئوسنتتیک با کیفیتی بالاتر از استاندارد و همتراز محصولات جهانی
 • متعهد به پشتیبانی محصولات تخصصی با خدمات پیش از اجرا (شامل بازدید از پروژه ها و ارائه خدمات متناسب فنی و مهندسی در زمینه طراحی، نقشه کشی و برآورد مالی) و حین اجرا (شامل آموزش و نظارت بر انجام پروژه) و پس از اجرا (شامل مانیتورینگ پروژه های اجرا شده از نظر فنی و کیفی)
 • متعهد به خلق ارزش برای مشتریان از طریق تحقق کیفیت بالاتر از استاندارد، قیمت رقابتی و تحویل به موقع در بازارهایی بدون مرز

ارزش ها

 • رشد، تعالی و رضایتمندی سرمایه های انسانی شرکت، در درجه اول اهمیت و ضامن اعتبار جهانی ماست.
 • ما خود را به ارائه محصولات و خدمات بهینه، تامین رضایت مندی مشتریان متعهد می دانیم و فراتر رفتن از خواسته ها و انتظارات مشتریان را دنبال می­ کنیم.
 • سهیم بودن در آبادانی و توسعه زیرساخت­ های کشور عزیزمان ایران، افتخار ماست و در این راه برای شناساندن کاربردها و قابلیت­ های محصولات خود در پروژه های عمرانی با هدف مدیریت هزینه­ ها و تسریع و تسهیل اجرای پروژه­ های عمرانی سرمایه­ گذاری می­ کنیم.
 • داشتن بازارهای بدون مرز، افتخاری است که آن را برای نمایش اقتدار کشور عزیزمان ایران، از طریق تحقق مزایای رقابتی همچون کیفیت بی نظیر، قیمت رقابتی، و توان تحویل به موقع با پشتوانه تحقیق و توسعه مداوم، محقق می­ سازیم.

افتخارات

شرکت ژئوپارسیان با هدف بومی سازی صنعتی پیشرو و انتقال تکنولوژی پیشرفته جهانی و قطع وابستگی پروژه های عمرانی و زیربنایی کشور به محصولات ژئوسنتتیکی وارداتی بنیان نهاده شده است. ژئوپارسیان افتخار آن را دارد که در کنار معدود کشورهای صنعتی پیشرو دنیا که در زمینه تولید محصولات ژئوسنتتیکی فعالیت می­ کنند، موفق به کسب تاییدیه از آزمایشگاه TBU آلمان شود.

فعالیت­های این شرکت دامنه ­ای­ گسترده شامل تولید، مشاوره فنی و مهندسی، اجرا و نظارت را در صنعت ژئوسنتتیک و پروژه­ های عمرانی دربرمی ­گیرد. اخذ گواهینامه های کیفیت ایزو ۲۰۰۸ و ۲۰۱۵ برای بخش ­های مدیریت، طراحی و تولید، نشان از اهتمام مدیریت این شرکت در پایبندی به کیفیت و استقرار نظام­ های کیفی دارد.

ژئوپارسیان افتخار آن را دارد که با انجام پروژه­ های بزرگ عمرانی در سراسر استان­ های کشور، نقشی ماندگار در آبادانی کشور از خود برجای گذارد.

مهم ترین دستاوردهای کسب شده شرکت ژئو پارسیان:

 • صنعتگر نمونه در سال ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶
 • رتبه برنزین مرکز رتبه بندی ایران
 • اخذ نشان شایسته ملی – کیفیت محصول در سال ۱۳۹۵
 • کار آفرین نمونه در سال ۱۳۹۶
 • اخذ تاییدیه از آزمایشگاه TBU آلمان به عنوان معتبرترین آزمایشگاه محصولات ژئوسنتتیک در دنیا
 • دارنده گواهینامه سیستم مدیریت مبتنی بر کیفیت ISO 9001 : 2015 از TUV NORD آلمان
 • اخذ گواهینامه استاندارد از سازمان تحقیقات صنعتی ایران
 • اخذ تاییدیه کیفی از آزمایشگاه های معتبر ایران
null

نشان شایسته ملی – کیفیت محصول در سال ۱۳۹۵

null

نشان صنعت گر نمونه سال ۹۶

null

نشان عالی مدیریت در سال ۹۶

null

سیستم مدیریت مبتنی بر کیفیت ISO 9001 : 2015

null

گواهی رتبه برنزین مرکز رتبه بندی ایران

تندیس‌ها

null
null
null
null
null
null
null
null