تاریخچه

 

شرکت ژئوپارسیان اولین تولیدکننده ژئوگرید در خاورمیانه می باشد که در پی سالها تجربه اجرایی، مطالعه و تحقیق، تاسیس شد. راه اندازی این شرکت به سال ۲۰۰۶ باز میگردد، زمانی که مدیران ژئوپارسیان تلاش نمودند تا دانش تولید را به ایران انتقال داده و اولین کارخانه تولید ژئوگرید را در ایران و خاورمیانه، با بکارگیری دستگاههای مدرن آلمانی، تاسیس نمایند. از آن زمان تاکنون، ژئوپارسیان همواره در مسیر پیشرفت بوده و موفق به تولید دیگر محصولات ژئوسنتتیک از قبیل ژئوگرید آسفالتی و انواع ژئوکامپوزیت و ژئوبگ شده است.

مهندسان ژئوپارسیان در کارخانه با بکارگیری فناوری های نوین توانسته اند محصولاتی با کیفیت را برای بهبود عملکرد سازه های ژئوتکنیکی از قبیل دیوارهای حائل، کوله پلها و دیگر زیرساختهای حمل و نقل، تولید کنند.

متخصصین کار آزموده ما در بخش فنی، با بکارگیری دانش و نرم افزارهایی مبتنی بر استانداردهای فنی بین المللی، سازه های ژئوتکنیکی را به صورت بهینه طراحی می کنند. ژئوپارسیان به پشتوانه نیروهای متخصص و کارآزموده خود، این قابلیت را دارد که نیروهای اجرایی متخصص خود را به سراسر دنیا جهت آموزش و نظارت بر اجرای پروژه های ژئوسنتتیکی اعزام نماید.

ژئوپارسیان به منظور بهینه سازی فنی و اقتصادی پروژه ها و دستیابی به بهترین راهکار با استفاده از محصولات ژئوسنتتیکی، به مهندسین مشاور و پیمانکاران، خدمات مشاوره ای تخصصی ارائه می دهد.

  • null
  • null
  • null
فهرست